This website (previously ASDinfoWales) belongs to and is run by the National Autism Team, which is funded by Welsh Government. It is one of the resources which helps the Team achieve their aim to improve the lives of autistic people in Wales.

Filma par autisma PAZĪMĒM bērniem.

Mēs ar prieku jums piedāvājam izglītojošu filmu profesionāļiem Dzimšanas dienas ballīteFilma veidota kā valdības, universitātes un klīnisko partneru sadarbības projekts, un tās finansējumu ir nodrošinājusi Ekonomisko un sociālo pētījumu padome un Velsas valdība. Tās veidošana balstās uz Kārdifas Universitātes vadītu pētījumu; noklikšķiniet šeit, lai lasītu rakstu.

Kam filma ir paredzēta?

Filma paredzēta profesionāļiem, kuriem ir tieša saskarsme ar bērniem, un tās mērķis ir palīdzēt atklāt bērnu autisma pazīmes. Filmu esam veidojuši tā, lai to varētu izmantot gan izglītības, gan veselības aprūpes un sociālo dienestu profesionāļi, gandarī lietot kā palīgmateriālu dažādās mācību nodarbībās. Lai filmu skatītos, nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas vai sagatavotība.

Ja vēlaties izmantot šo filmu apmācībai vai to demonstrēt cilvēku grupām, lūdzu aizpildiet un iesniedziet tālāk iekļauto atļauju.

Filmas mērķis ir palīdzēt vairot profesionāļu izpratni par autismu un, it īpaši, pievērst uzmanību pazīmēm, kas var būt par pamatu nosūtīšanai pie speciālista. Mācību nodarbību laikā filmu var apturēt, lai veicinātu plašākas diskusijas ar pasniedzēju.  Šādās diskusijās var apspriest pazīmju daudzveidību un to, kā tās veido modeli vai kopumu, kam jāpievērš uzmanība.

Pozitīvas  atsauksmes, kuras esam saņēmuši novecākiem un profesionāļiem, ir ļāvušās nodot filmu plašākai sabiedrībai. Noklikšķiniet šeit, lai skatītu atsauksmes; sites.cardiff.ac.uk/warc/birthday-party-film-evaluation un šeit sites.cardiff.ac.uk/warc/about-us/project-reports , lai uzzinātu vairāk, kas mūs rosināja veidot šo filmu.

Lejupielādes

Atlauja izmantot filmu
Filmas teksts
SIGNS Birthday Party Contributors
AUTISM: Do you know the SIGNS?
Pre School Children (2 years to 4 ½ years)
Children and younger adolescents